אודות

נעים מאוד, אני חגית.

הבלוג שלי עוסק ביצירה, יצירתיות ואמנות, נושאים המרחיבים את ליבי ומרתקים אותי בלי סוף. אני נהנית לשתף בתהליכים, רעיונות ומחשבות שלי בנושאים יצירתיים, אני מצלמת וכותבת הדרכות שמאפשרות לכל מי שרק רוצה בכך להתחיל ליצור כבר היום, וליהנות מכך.

כשאני לא כותבת בבלוג, אני יוצרת, מרצה ומלמדת. הסדנאות שלי מיועדות לנשים, ואני מלמדת פיתוח שפה וחשיבה יצירתית באמצעות היומן החזותי, או באנגלית, Art journaling.

יצירה היא מבחינתי מגרש משחקים עצום של גילויים וחוויות, אני נהנית לגעת בחומרים, למצוא טקסטורות מעניינות, לחרוט, לכתוב, לצייר, לקשקש, למרוח, לטפטף, להשפריץ, לרסס, ובעיקר לשחק, למתוח את הגבולות, וליהנות. התהליך עצמו הוא המטרה, וזה מה שאני מעבירה בסדנאות.

אני נשואה לאופיר, ואמא של ניצן ואביגיל, ואנחנו מתגוררים כיום בקליפורניה, ארה"ב.

אני לא יודעת אם יצא לכם לכתוב "אודות" על עצמכם אי פעם, אבל זה לא קל! לכן אני שמחה להיעזר במילותיהם של אחרים, שכתבו עליי פה ושם-

איילת כתבה על החוויות שהיא עברה בסדנה שלי

טל כתב על הגשמת חלום הסטודיו שלי

אנה ביקרה אצלי בסטודיו וצילמה תמונות יפהפיות

מיכל ראיינה אותי על יומני המסע שלי

נגה ראיינה אותי לחמש תמונות וסיפור

ובספר הזה יש ראיון איתי

עכשיו שאתם קצת מכירים אותי, אשמח להכיר גם אתכם! אני מזמינה אתכם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלי, "הקבוצה של הסטודיו". הקבוצה חיה ותוססת, ויש בה מאות משתתפות שנהנות מאמנות ויצירה. בנוסף, אני שולחת פעם בשבוע מייל גדוש כל טוב לרשימת המנויים שלי, כדי להצטרף, לחצו על "ניוזלטר" פה למעלה, משמאל.

 

צילום: אילאיל זיו